Prosinec 2011

I love you :**

25. prosince 2011 v 15:36 | Christti-ne |  Writebook
Ahoj miláčkové, jak si užíváte 1. svátek vánoční ? :) Já se teďkom mazlinkuju s mojim vánočním dárečkem!
Až jsem brečela, jak jsem přišla ke stromečku a na mě z krabice vyskočilo malé štěňátko :-*
Byly to ty nejnádhernější Vánoce za celých 18 let :-*Děkuji mami a tati!

Takhle to na mě vyskočilo :-))

Merry Christmas

24. prosince 2011 v 16:44 | Christti

Přeju Vám krásné vánoční svátky,

bohatého ježíška,

hodně dárečků pod stromečkem,

lásku, pohodu a hlavně to štěstíčko v životě! :)Lži a pravdy ze světa kosmetiky

23. prosince 2011 v 9:35 | Christti |  Beauty
Určitě se vám už stalo, že jste si přečetli, nebo slyšeli nějakou kosmetickou informaci a vzápětí či později jste na ni narazili v úplně opačném smyslu. Co je tedy skutečně pravda a co jen fáma?

Šampony a kondicionery stejné značky
To, že byste měli používat vlasové přípravky jedné značky, aby jste dosáhli nejlepších účinků a výsledků, není pravda. Klidně si používejte šampon, kondicionér, masku, balzám či lak na vlasy každý jiné značky, jak vám nejlíp vyhovuje ;)
Častější mytí vlasů je mastí
Tento dojem sice mít můžete, ale je zcela neopodstatněný. Maštění vlasů je proces, který lze jen minimálně změnit zvnějšku. Ovlivnit jej ovšem můžete používáním speciálních kosmetických nebo i čistě přírodních přípravků ve formě odvarů z bylinek (nejvíce se osvědčují kopřivy). A můžete je používat tak často, jak jen potřebujete, protože většina přípravků na vlasy je velice šetrných a jemných, takže vaše vlasy opravdu nezatěžují.


Bikini Party Video

22. prosince 2011 v 14:24 | Christti |  Music videa
Jsem z ní hotováá :D

The sims 3

22. prosince 2011 v 11:40 | Christti |  Everything
Včera večer se mi dostahovalo The sims 3 Pets.Radím vám,pořiďte si to. Nejlepší hra.Mě odjakživa bavilo The sims.Měla jsem všechny dodatky ale na tohle se nehrabe nic!Ha ha..:D..Mám tam vlastního koně,o kterého se starám,krmím,ho kartáčuju a čistím kopyta.Stáhla jsem si ty nejmodernější koupelny,kuchyně,ložnice.Prostě bomba! :)


Posuďte sami! Dnes čekejte další dva článk:

• Jak nepřibrat o Vánocích
• Beauty

Comeback

21. prosince 2011 v 20:20 | Christti
Zdravím vás miláčkové,
Moc se vám omlouvám,že jsem tady skoro týden nebyla,ale ležela jsem v horečkách,měla jsem 40,děs a hrůza.Všechno se semnou točilo,na záchod jsem musela jít s doprovodem mamky nebo taťky,abych sebou někde nesekla. Ale už je to lepší,horečky klesly,tak vám musím rychle napsat!
Určitě jste si všimly mého nového layotu.Moc se mi líbí a jsem s ním nad míru spokojená. musí za něj poděkovat xoxo May♥ :-* jsi moc šikovná!!

Teď jse jdu dívat na to speciální prostřeno,celkem mě to baví:D..PS: Čekejte zítra 3-4 články!!...Vaše Chritti!

Popraskané rty

14. prosince 2011 v 21:02 | Christti |  Beauty
Jemná kůžička na rtech i jen lehce popraská a je náchylná k bakteriální infekci. Rty jsou vůbec náchylné za každého počasí. Vítr, chlad, slunce, mořská voda i chlorovaná voda v bazénu je mohou vysušit.

Mnoho běžně dostupných balzámů na rty obsahuje složky pocházející z ropy, jako například minerální oleje. Minerální oleje vypadají mastně a hydratačně, ale jelikož kůže je nemůže kvůli velikosti jejich molekul absorbovat, tak ve skutečnosti vysušené a popraskané rty neléčí. Tyto balzámy pouze leží na povrchu a tvoří neprostupnou bariéru, která může kůži ucpat a vést dále k popraskání a bakteriální infekci.
Místo klasických tyčinek na rty se porozhlédněte po přírodních zvláčňujících látkách jako jsou shea butter, včelí vosk, sladký mandlový olej, jojobový olej a olej z konopných semínek. Tyto všechny látky prostupují do kůže. Pokud jste náchylní k popraskání a zanícení rtů, hledejte tyčinky na rty s antibakteriálními esenciálními oleji jako je rozmarýn a máta. Vyhněte se kafru, protože ten může rty vysušovat. Aloe vera zvláčňuje popraskanou kůži, mentol může zmírnit bolest rtů.

Pomocte si sami:Smíchejte kapku medu s troškou hnědého cukru. Naneste na rty a jemně masírujte sem a tam měkkým zubním kartáčkem. Cukr představuje přírodní abrazivní peeling a med obsahuje hydratační enzymy , je mírně antiseptický, pomáhá zničit bakterie a uchovat v pleti hydrataci.

L♥ve

12. prosince 2011 v 22:18 | Christti |  Everything
Děkuji vám za podporu a hlavně rady.Moc si jich vážím. Ale náš vztah je na bodu mrazu:(.Když už mi napsal,tak jsme se stihli pohádat a zase spolu nemluvíme. Nevím co to je za období,všechno se mi pod rukama hroutí. Nemám vůbec náladu :(..Omlouvám se vám moc,že kašlu na blog,ale teď nejsou nápady! :(


11.12.2011

11. prosince 2011 v 14:44 | Christti |  Writebook
Krásnou neděli přeju,

Tak jak jste si užili víkend? :)..Já jsem si lebedila doma a myslela na miláčka,pohádali jsme se a už jsme si tři dny nenapsali.Nevím co se děje,ale nechcu mu psát jako první a ponižovat se :(..

Chtěla jsem se vás zeptat máte nějaké zkušenosti s aukrem a objednáváním ? A nemáte nějaký typ na mobil do 3000 ? :).. Pokud ano,napište mi,jak to vlastně je,jestli se to posílá na učet ty peníze,nebo to je na dobírku.Vůbec nevím:D.. Děkuji :))

Tvářenka - jak na ni

10. prosince 2011 v 16:06 | Christti |  Cosmetics
Nic nevylepší tak rychle unavenou pleť jako tvářenka. Bez ní se neobejde žádný dokonalý make-up. Jak ji správně používat, abyste jen nenápadně rozjasnily svou tvář a nevypadaly jako marfušky?
Růžový nebo broskvový dotek na správně zvolená místa slouží hlavně k vytvoření mladistvého ruměnce. Nerovnoměrnosti obličeje za něj ale neschováme. Při nákupu tvářenky si musíme dát záležet na výběru správné barvy. Hledejte odstín, který odpovídá vaší barvě pleti, když se přirozeně začervenáte. V našich podmínkách jsou to většinou narůžovělé tóny. Testujte je vždy při přirozeném denním světle na tvářích nebo na hřbetu ruky.
Jak najít lícní kosti pro správné nanesení
1. Usmějte se na sebe do zrcadla.

2.
Zaměřte se na střed tváře a tam položte ukazováček směrem dolů. Palec položte na nejvyšší místo, kde je ucho spojené s hlavou. Pak jej přitáhněte k ukazováku. Kost, kterou cítíte pod palcem, je vaše lícní kost. Tvářenka a bronzový pudr se nanáší přímo na ni.

3.
Krémovou nebo gelovou tvářenkou nejprve vytvořte malé tečky na přední části líček a rozetřete je směrem dozadu, až k uším.