Listopad 2011

30.11.

30. listopadu 2011 v 15:27 | Christti |  Writebook
Ahoj milačkové :*
Moc se omlouvám za moji malou aktivitu na blogu,ale tento týden nic nestihám,škola,práce..občas trénink.O víkendu a v dalších dnech to napravím,dám Vám tu fotky,mého návrhu šatů,jsem zvědavá na váš názor.Škola byla dneska celkem v pohodě písemky jsem napsala dobře,tak jsem jsi oddechla! :)..Letím do práce BYE!:**

477777-11-1322330720198_large

Jak se nalíčit na fotku?

27. listopadu 2011 v 18:25 | Christti |  Cosmetics
Přemýšlela jsem, co vám sem přidám za beauty článek a narazila jsem na video, které mě docela zaujalo. Je takové stručné, ale přitom výstižné. Takže místo písmenkových rad přicházím s videem, jak se nalíčit na focení, aby se vám fotka líbila aspoň z pohledu vizáže ;)


Příprava pleti ke spánku

24. listopadu 2011 v 23:11 | Chsitti |  Cosmetics
Než ulehnete do postelí a necháte se unášet do světa snů, nesmíte zapomenout na spánek připravit i vaši pleť. Na ní se totiž odráží jak stav vaší životosprávy, tak i hloubka opečovávání. Nedovolte, aby zanedbáváním vypadala starší a nakonec vám to později nevrátila i s úroky. Přicházím s radami, co dělat a čemu se naopak vyvarovat, aby se vaše pleť cítila lépe.
Odličování ve stylu kohoutkové vody? Nestačí!
Pokud chcete ušetřit a myslíte si, že vám k odstranění make-upu, řasenky a rtěnky stačí obyčejná voda z kohoutku, jste na velkém omylu. Voda, která přitéká potrubím, není na čištění pleti vhodná. Obsahuje velké množství kovů, a proto touto vodou nánosy krášlících prostředků neodstraníte a pleť dokonale nevyčistíte.

Do postele neodlíčená? Největší a nejčastější chyba!
Jelikož je vaše pleť přes den vystavena nepříznivým vlivům, ať už prostředí, ve kterém se během dne pohybujeme, nebo právě zkrášlovacím prostředkům, musí být alespoň přes noc čistá a měly byste ji nechat volně dýchat. I když se vrátíte v šest ráno a jste akorát na padnutí do postele, věnujte ji alespoň pět minut. Pokud půjdete spát s nevyčištěným obličejem, věřte, že druhý den bude vaše pleť nevzhledná a s největší pravděpodobností se vám "odvděčí" nějakým pupínkem. I když vypadá vaše pleť dokonale, a tudíž nepotřebuje žádné vylepšení v podobě make-upu nebo pudru, večer před spaním ji vyčistěte. Okolní škodlivé podmínky pro vaši pleť neovlivníte. Nezapomínejte, že pleť potřebuje vyčištění po ranním vstávání..


23.11.2011

23. listopadu 2011 v 20:15 | Christti |  Writebook
Ahoj milačkové,omlouvám se za moc neaktivnost na blogu,ale teď je písemek jak nas*ano..:(..Nic nestihám,tréninky,brigáda,škola..děs :/..
V sobotu se chystám s holkama na akci,koupila jsem jsi troje nové lodičky,jsem z nich hotová :D:* a ještě šaty :-)
No nic, letím se zase učit,ke konci týdne očekávejte článek BEAUTY!
Bye,Vaše Christti:*

Péče o pleť v chladném období

19. listopadu 2011 v 13:22 | Christti |  Cosmetics

Nebo-li → Podzim, zima a pleť

Pomalu si začínáme zvykat na sychravé počasí, studená rána a ledový vítr, z něhož pomalu nemůžeme ani dýchat. Babí léto odchází a na trůn usedá "barevná" královna. Pleť stejně jako vlasy trpí. A jak ji pomoct?


Letters to Juliet

17. listopadu 2011 v 21:47 | Christti |  Everything


Twilight sága: Rozbřesk - 1. část

16. listopadu 2011 v 16:00 | Christti |  Everything

Tak konečně jsme se dočkali. Je tady Twilight sága: Rozbřesk-1.část..Nemůžu se dočkat až to uvidím. S holkama už máme lístky koupené a po premiéře si jdeme sednout někde do baru a později na akci.Kdoví,jak dopadnem..:D:D..haha :P...

Péče o vlásy v chladném obodbí

15. listopadu 2011 v 20:35 | Christti |  Cosmetics

Podzim,zima a vlásky..


Přichází studený, větrný a deštivý pozdim. A s ním i otázky - Jak o vlasy správně pečovat a co jim naopak neprospívá? Mám pro vás odpověd.
Vlasům neprospívá nošení čepic, šál ani elektrizujících svetrů!
Když se vlády ujme mráz, neobejdeme se bez šály, čepice nebo svetrů, které si denně přes vlasy přetahujeme. Nemůžeme se pak divit, že jsou zelektrizované a pracně vytvořený účes je během pár vteřin zničen. Noste proto raději čepice a svetry z neelektrizujících materiálů. Chránit před mrazem a větrem je můžete také speciální vlasovou kosmetikou. Navíc drsné klimatické podmínky jim na kráse taky zrovna nepřidávají. Během dne několikrát změníme prostředí a mráz střídá horký vzduch v přetopené místnosti, jenž vlasy vysušuje a oslabuje. Ty se pak více lámou a třepí.

Mytí vlasů v tomto období

Vlasy jsou náchylnější k poškození pokud je delší dobu nemyjete!
Proto nevěřte pověrám, že čím častěji se myjí, tím rychleji se mastí a umývejte je třeba i každý den (ale pozor naopak na vysušení) Při mytí jemně masírujte konečky prstů pokožku hlavy a vlasy opláchněte studenou vodou. Lépe je tak připravíte na mrazivé počasí a vlasům dodá studená voda více lesku.

USA

13. listopadu 2011 v 14:00 | Christti |  Writebook
Pěkné odpoledne přeju,

Dneska jsem se od rána učila biologii genetiku,něco strašného,čeká mě velký test,tak mi držte palečky.Už nemám sílu ani otevřít sešit..haha!!..

Ke konci srpna jsem byla s rodinkou v Americe,bylo to nečekané,jednou mi mamka po příchodu domů oznamila,že zítra v noci odlétáme do USA..myslela jsem,že si ze mě dělá srandu,ale ne!!:-))
Opravdu jsme jeli do Prahy na letiště.. a pak frrrk pryč na dva týdny USA.Navštívili jsme New York,Floridu.Dám Vám tady pár fotek!:-)


I ♥ you !!

13. listopadu 2011 v 10:30 | Christti |  Everything
Taková jedna pohodovka po ránu :). Neskutečná...